Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Upg NI z 10 na 14 ve win 7

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> VST instrumenty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
david smečka



Založen: 5.6.2009
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2023 11:59 am    Předmět: Upg NI z 10 na 14 ve win 7 Citovat

Dobrý den, koupil jsem upg NI Komplete z 10 na 14,v elektronické licenci teď byl ve slevě:-)
Ale protože počítač stále běží na win 7 , tak nenainstaluje jejich nový Native Acces a prostě se mi nedaří stáhnout Ten upg a prostě nainstalovat tak jednoduše a to ani přes můj starý Native access a smojí znalostí AJ je to bída. Mohl by mi někdo přes team wiewr pomoci? Děkuji Smečka David
_________________
davka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1185
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: čt listopad 30, 2023 10:13 am    Předmět: :-) Citovat

Ale tady není co řešit, jedná se o nevhodný nákup (ve vztahu k popsané platformě). Požadavky na systém znějí celkem jasně:

Windows 10 64bit nebo Windows 11.

P.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
david smečka



Založen: 5.6.2009
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: pá prosinec 01, 2023 7:42 pm    Předmět: NI Citovat

Dobrý den, děkuji za odpověď a teď tedy řešení - když přeinstaluji na win 10 je pak možné znovu nainstalovat Kompelet 10 upg na Komplete 10 ultimate a posléze upg Komplete 14 ultimate v jiném operačním systému? Je mi toblbý, že se ptám tak hloupě, ale já to dělám tak jednou za 5 let a to už je všechno dycky jinak.
david Smečka
_________________
davka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1185
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2023 10:41 am    Předmět: :-) Citovat

Myslím, že by šlo instalovat rovnou Komplete 14; nevím, jak to mají NI s licenčním systémem, tj. kde je informace o licenci. Pokud by byla například na USB klíči, tak si upgrade verze 14 ověří, že máte platnou licenci na verzi 10 a není tak potřeba verzi 10 instalovat. Pokud je to ale spojeno s "lokální" licencí na disku, tak se možná tahle dvojitá instalace bude muset udělat.

Jinými slovy popsaný způsob je jeden z těch, co obvykle bez problémů fungují.

P.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
david smečka



Založen: 5.6.2009
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2023 8:09 pm    Předmět: NI win 10 Citovat

Díky za odpověď, tak nejprve začnu instalovat ty win 10 možná asi rovnou win 11 a pak se pokusím o instalaci těch NI - kdybych narážel, zase na píšu a díky za péči. Teď to budu dělat na noťasu, ale nevím jak se to vlastně zachová, když mám jedny NI Komplete na starým operáku v komplu a chci je naistalovat znovu na noťas - usb licenci nemají.
S pozdravem David Smečka
_________________
davka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1185
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2023 10:00 pm    Předmět: :-) Citovat

Pokud je to licence uložená "na disku", tak se obávám, že je unikátní pro ten který počítač v aktuální konfiguraci (např. změna OS nebo některé klíčové HW komponenty licenci obvykle zneplatní a je třeba si jí nechat přegenerovat). Těhle "přegenerací" ale nemůže být obvykle nějak moc za krátkou dobu a hlavně myslím nejde mít dvě různé funkční paralelně. Leda by to bylo v licenčních podmínkách; jak to má NI postavené netuším.

P.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> VST instrumenty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com