Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nastavenie Axiom pro 61 na CUBASE

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Audio/MIDI hardware ostatních výrobců
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
intel



Založen: 9.10.2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so říjen 15, 2011 10:00 pm    Předmět: Nastavenie Axiom pro 61 na CUBASE Citovat

Zdravim, ma niekto skusenosti s nastavenim Axiom v CUBASE. Nastavoval som to podla jedneho videa na youtube, ale posuvne, otocne ovladace s ktorymi fyzicky manipulujem sa ich pohyb nezobrazuje v CUBASE.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: po říjen 17, 2011 10:21 am    Předmět: Citovat

Zdravím,
ano, bohužel v Cubase v Device Setup > Remote Control (předpokládám, že jste to nastavoval zde) bohužel tlačítko Learn nefunguje moc spolehlivě.

Ideální je nejdříve "odposlechnout", jaké MIDI kontroléry dané ovladače vysílají a v Cubase tyto nastavit v horní části tabulky ručně. Odposlechnout se to dá buď v nějaké jiné aplikaci, která monitoruje příchozí a odchozí MIDI data do-/z počítače (MIDIox pro Win a nebo MIDI Monitor pro Mac) a nebo přímo v Cubase. V Cubase vytvořte MIDI stopu, spusťte záznam a pohněte jedním ovladačem. Poté se třeba do List Editoru podívejte, jaký MIDI kontorlér tento ovladač vysílá.
_________________
Čeština pro Cubase
www.cubase-training.com – konzultace a školení hudebního SW a HW
www.cubasecz.cz – Informace o produktech Steinberg
Test Engineer in Steinberg Media Technologies GmbH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1184
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: po říjen 17, 2011 11:19 am    Předmět: :-) Citovat

Zajímavé, já jsem s problémem Learn tlačítka neměl nikdy problém (spíš mě štve nekoncepčnost Generic Remote dialogu jako taková plus jiné chyby, které se ale dají eliminovat ruční efitací toho XML exportovaného souboru).

Mám na www.dreamface.net dva návody na MIDI Remote v Cubase, lze pohledat, možná pomohou.

P.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: po říjen 17, 2011 11:46 am    Předmět: Citovat

Já dělal pro Axiom přímo manuál, jak to nastavit. Ale to asi nebude to, co intel hledá. Vytvářel jsem nastavení pro to, aby bylo možné tlačítka Start; Stop; atd., používat přímo pro ovládání Cubase.

Mě Learn v Generic Remote nefunguje skoro nikdy. Hodnotu to z MIDI zařízení prostě neodečte. :-/
_________________
Čeština pro Cubase
www.cubase-training.com – konzultace a školení hudebního SW a HW
www.cubasecz.cz – Informace o produktech Steinberg
Test Engineer in Steinberg Media Technologies GmbH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1184
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: po říjen 17, 2011 12:29 pm    Předmět: :-) Citovat

Mno zajímavé......

P.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Audio/MIDI hardware ostatních výrobců Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com